środa, 18 kwietnia 2012

Bohaterowie:

Marika Hale- 17-letnia dziewczyna. Uwielbia się śmiać, ale tylko przy bliskich jej osobach. Bywa skryta, nie otwiera się nawet przed rodzicami, którzy mają do niej o to pretensje, bo jak to oni twierdzą, córka zbyt mało czasu z nimi spędza. Ma zaledwie 1.60 m, więc jest niska, ma brązowe włosy z pasemkami od słońca, jej niebieskie oczy czarują. Tylko jej przyjaciółka Natalia ( Tala ) wie o niej wszystko. Mieszka w małym miasteczku w Polsce. Lubi języka angielski.

Samantha Sparks- 18-to letnia dziewczyna(Marika i Tala w sierpniu kończą 18, Sam jest z marca), przyjaciółka Tali i Mariki z czasów gimnazjum. Niewiele wyższa od Mar, ma długie nogi, niebieskie oczy i naturalnie ciemne blond włosy. Ma włoskie korzenie. Nieśmiała, ale tylko przy nieznajomych, przy przyjaciołach nieźle się bawi. Doskonale zorganizowana, przez co potrafi zrobić najlepsze imprezy w mieście.

Harry Styles- Ma 18 lat, zielone oczy i brązowe loczki. Swoim zachowaniem sprawia wrażenie kobieciarza, lecz szybko ulega to zmianie.Nie lubi, kiedy dziewczyna robi pierwszy krok, to on woli decydować, jak na mężczyznę przystało. Członek zespołu One Direction.

Niall Horan- Ma 19 lat, niebieskie oczy, farbowane blond włosy i irlandzkie pochodzenie. Uwielbia grać na gitarze. Nie jest najlepszy w relacjach damsko-męskich, szczerze woli jedzenie i to jemu wyznaje miłość. Członek zespołu One Direction.
Liam Payne- Ma 19 lat, ciemne blond włosy i brązowe oczy. Skryty i tajemniczy, jako jedyny z zespołu ma dziewczynę- Danielle, którą bardzo kocha. Jest oddanym przyjacielem, przez resztę członków zespołu jest nazywany Daddy Direction. Członek zespołu.
Zayn Malik- Ma 19 lat. Jest muzułmaninem, robi wrażenie bad boy'a. Mimo to jest czuły i wrażliwy. Ma ciemne brązowe oczy i ciemne włosy. Potrafi długo przeglądać się w lustrze i rozmawiać ze swoim odbiciem, układając fryzurę. Jego ulubione powiedzonko to ,, Vas hapennin? " Zayn mówi ,, Vas hapennin". Członek zespołu.
Louis Tomlinson- Ma 21 lat, jest najstarszy z chłopców. Najlepszy przyjaciel Harrego, niktórzy nawet nazywają tę dwójkę Larry Stylinson, z połączenia ich imion oraz nazwisk. Uwielbia marchewki, oddałby za nie życie. Lubi prowadzić z nimi długie monologi. Ma zabójcze oczy i uśmiech. Zabawny, lubi opowiadać kawały. Członek zespołu.

4 komentarze:

 1. No to się fajnie zapowiada :>>>>>>>>

  OdpowiedzUsuń
 2. jest Marika a nie ma Tali ;C przynajmniej u mnie...

  OdpowiedzUsuń
 3. to już jest bardziej skomplikowane :)
  ~Lady Morfine <3

  OdpowiedzUsuń